Türi Kolledzi Kohvikut on võimalik iga päev külastada: E-P 11-20

Kohvik asub Viljandi 13b, sokli korrusel.
Pakume erinevaid värskeid, maitsvaid roogasid. Meie menüü on rikkalik, pakume suppe, praade, salateid, pannipizzasid ja magustoite. Lisaks on võimalik esmaspäevast- reedeni, kella 11-14 sootsalt lõunat süüa.  Veel on võimalik ka kaasatellimine nt: praade, pizzasid suppe jne.
Küsi julgelt, millal peoplats teistest pidulistest vaba on, kasutades selleks meie postkasti tyri@pizzakiosk.ee või telefoni numbreid 38 49 009, 53 704 602.
Juhataja Katrin 56 254 105

Toitlustus

Türi Kolledzi Kohvikus on võimalik erinevaid sündmusi tähistada. Meil on kaks eraldi saali, üks neist on suurem kuhu mahub 45 inimest ja väiksem ruum, kuhu mahub 12 inimest. Maja ees on võimalik autosid parkida, mahutab umbes 30 autot. 
Meie kohvikut saab reserveerida, et siin siis oma sündimisepäeva, peiesi, abiellu hetmist või hoopistükkis kokkutulemisi või muid tähtsamaid väärivaid ettevõtmisi korraldada. Iga pidu väärib pidamist ja sündmus tähistamist. Pidusööming ei ole lihtsalt koos tavaline söömine ja joomine, see on seltskondlik ettevõtmine, mille juurde kuulub suurepärane seltskond, mõnus ja hubane õhkkond, hea teenindus ning luksuslik söök ja jook.

 

Eesmärk

Meie eesmärgiks on Teie tähtsamad, õnnestunud ettevõtmised ja peod.

 

Kohvik asukoht

Kohviku asukoht

Kohviku asukoht